دریچه ای به سوی آینده
یک استودیو خلاق
استدیو دژاوو

دژاوو در لغت به معنای آشنا پنداری و یا حالت پیش‌دیده، حالتی از ذهن است که در آن فرد پس از دیدن صحنه‌ای احساس می‌کند آن صحنه را قبلاً دیده ‌است و در گذشته با آن مواجه شده ‌است.

درباره دژاوو

اعضای اصلی تشکیل دهنده استودیو دژاوو از سال 1378 در حوزه تبلیغات و تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی، فیلم‌های صنعتی و … با برندهای مختلف و شرکتهای همکار کارکرده که نتیجه آن تولید حدود 1500 آگهی در صنوف مختلف می‌باشد.

موسسین این مجموعه با مشارکت آقایان محمد ظل انوار (تهیه کننده) و مرتضی نیتی (کارگردان و مدیر آتیله) در سال 1390 راه اندازی و با حضور جمعی دیگر از فارغ التحصیلان و صاحبان تجربه در این رشته در کنار هم جمع شده و در سه گروه تولیدی مجزا و بصورت کاملاً تخصصی در این استودیو مشغول به فعالیت شده‌اند.

دژاوو استدیو

تولیدات استودیو دژاوو متمرکز در حوزه ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی (رئال انیمیشن دو بعدی و سه بعدی، ویژوال افکت، موشن گرافیک و…) فیلم‌های صنعتی، مستند بیوگرافی و … در گریدهای مختلف از لحاظ بودجه قابل تولید می‌باشد.

ایده پردازی‌، پیش تولید، تولید، تدوین، ساخت انواع انیمیشن و یا ویژوال افکت اصلاح رنگ، صداگذاری، صدابرداری، جلوه‌های سمعی و بصری، تنها بخشی از فعالیت‌های این استودیو می‌باشد.

Next Project
مروری بر نمونه کارهای استودیو دژاوو
ساخته های استودیو دژاوو