آکادمی دژاوو

خانه تولید دژاوو به منظور تکمیل کادر اجرایی خود اقدام به تاسیس آکادمی آموزشی دژاوو نموده است که در این راستا از کسانی که علاقمند و استعداد کافی در حوزه پست پرداکشن ، انیمیشن و ویژوال افکت برای بخش ساخت و تولید در حوزه های فوق در کنار گروه دژاوو را دارند جهت آموزش و ارتقاء سطحی در دوره های فشرده کار آموز می پذیرد. لازم بذکر است که هنرجویان آکادمی دژاوو در طول مسیر یادگیری در این استودیو مشغول بکار خواهند شد.

جهت ارتباط و دریافت اطلاعات کافی در خصوص حضور در کلاسهای آموزشی استودیو دژاوو یه ایمیل زیر پیام و یا با شماره زیر در ارتباط باشید.

تلفن:28421668 – 021

ایمیل:dejavostudio@gmail.com

آموزش غیر حضوری

نحوه آموزش در آکادمی دژاوو ، به صورت آنلاین و آفلاین (غیر حضوری) می باشد . جلسات آنلاین ، طبق برنامه از پیش تعیین شده ، در روز و ساعت مقرر برگزار میگردد و هنرآموزان در زمان تعیین شده به فضای آموزشی آنلاین از طریق کامپیوتر ، لب تاپ یا تلفن همراه خود متصل می شوند و به صورت مستقیم مطالب آموزشی را دریافت و سوالات و ایرادات خود را با اساتید در میان می گذارند . برخی جلسات نیز به صورت آفلاین از پیش ضبط شده که در اختیار آنها قرار می گیرد و در جلسات آنلاین بعدی ، رفع اشکال و پاسخ به سوالات انجام می گیرد.

ارتباط مستمر و آسان با اساتید

هنرآموزان میتوانند همواره در شبکه اجتماعی با اساتید در ارتباط بوده و به پرسش سوالات مهم و رفع اشکال بپردازند.

پذیرش از سراسر کشور

تمامی علاقمندان و هنردوستان از سراسر کشور می توانند در این دوره شرکت کنند و هیچ محدودیت سنی یا موقعیت جغرافیایی در پذیرش هنرآموزان وجود نخواهد داشت .

استخدام

هدف اصلی این دوره های آموزشی ، پرورش نیروهای مستعد برای استخدام در تیم قدرتمند دژاوو است . به همین منظور ، هنرآموزان ، پس از اتمام دوره و یا در حین آموزش ، بر حسب توانایی و استعداد ، در پروژه های استودیو دژاوو همکاری میکنند و بدین ترتیب میتوانند کسب درآمد کنند .
استودیو دژاوو ، یک استودیو آنلاین است و تمامی هنرمندان مشغول به فعالیت در این استودیو ، از سراسر کشور ، به صورت outsource و آنلاین مشغول به کار هستند . لذا نیازی به حضور فیزیکی در دفتر مجموعه نمی باشد .

انعطاف در پرداخت شهریه دوره آموزشی

شهریه دوره های آموزشی به صورت مرحله ای می باشد و نیاز به تسویه اولیه نیست . هنرآموزان می توانند هزینه های دوره را به صورت پرداخت اولیه که شامل بخشی از شهریه در حد توان مالی می باشد ، پرداخت نمایند . مابقی شهریه در طول دوره پرداخت می گردد . همچنین آن دسته از کارآموزانی که در استودیو دژاوو مشغول به کار میشوند و در پروژه ها همکاری می نمایند ، می توانند بخشی از مبلغ شهریه باقی مانده را ، به صورت کسر از دستمزد پروژه تسویه نمایند .

مشاوره و استعداد یابی

قبل از شروع دوره ، علاقمندان به حضور در این دوره ها ، بوسیله اساتید و مدیران موسسه ، استعداد سنجی می شوند تا رشته یا رشته های آموزشی متناسب با علایق و استعدادشان ، مشخص گردد.