Post Image

ساخت کلیپ های اینستاگرامی
امروزه بورس شبکه های اجتماعی رو به رشد و افزایش استفاده از آنها به صورت چشمگیر بالاست. در کشور عزیزمان ایران ، استفاده مردم از شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به حدی بالاست که بنا بر آمار افرادی که گوشی هوشمند دارند، ۱۰ درصد از زمان خود را در این شبکه ها می گذرانند و این یعنی یک رسانه که بیشتر از تلویزیون دیده می شود.

با بالا رفتن سرعت اینترنت در کشورمان، علاقه بیشتر کاربران به بازدید از پست های ویدئویی بالارفته است. تا جایی که مطالب ویدئویی ۱۰ برابر مطالب تصویری و متنی بازدید می شوند.

با این توضیحات به این نتیجه می رسیم که می توانیم کسب و کار و برند خود را با ویدئو مارکتینگ در این شبکه ها، به طرز چشم گیری مطرح کنیم. شاید باورتان نشود ولی تاثیر ویدئو بر مخاطبان، می تواند کسب و کار شما را از نظر افزایش فروش و مشتری دگرگون کند. همچنین ویدئو تبلیغاتی باعث می شود شما کسب و کار خود را در کمترین زمان به مخاطبان نمایش دهید و اطمینان و اعتماد آنها را در کمترین زمان به برند خود جلب کنید.

خب چی بهتر از این؟!!

ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی

ساخت تیزر تبلیغاتی در اینستاگرام یکی دیگر از خدمات ویژه خانه تولید دژاوو است. ما در این سرویس برای شما ویدئوهایی یک دقیقه ای یا چند دقیقه ای برای معرفی کسب و کار شما با توجه به نوع سناریو و کیفیت مد نظر و بودجه ای منطقی با کیفیت مناسب می سازیم و به شما کمک خواهیم کرد که آن را در سرتاسر اینستاگرام و دیگر فضاهای تبلیغی مجازی به نمایش در آورید. ساخت کلیپ های اینستاگرامی

تیزر های اینستاگرامی ما شامل دو بخش موشن گرافیک و رئال (تصویر برداری واقعی) است که شما می توانید با انتخاب هر بخش، ساخت تیزر مد نظر خود را استارت بزنید. در بخش موشن گرافیک با توجه به کسب و کار شما، موضوع کار مشخص و سپس نسبت به ساخت موشن اقدام می شود. پس اگر به دنبال ساخت یک تیزر تبلیغاتی مناسب برای اینستاگرام خود هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین خروجی ممکن را با قیمت های عالی (ارزان) برای شما طراحی و تولید کنیم.

چطور در شبکه های اجتماعی معروف شوید؟


انتقال پیام به مشتریان

انتقال پیام تبلیغ در کمترین زمان ممکن به مخاطبان

محبوبیت نمایش

مطالب ویدئویی برای کاربران اینترنتی از محبوبیت بالاتری برخوردار است ساخت کلیپ های اینستاگرامی

راه کاری ۵ ستاره

شما با چند کلیپ تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی می توانید برند خود را مشهور کنید

افزایش فروش و مشتری

با افزایش بازدید کلیپ هایی که هدفمند ساخته شده اند، فروش و مشتریانتان افزایش می یابند

چرا از خدمات تولید و ساخت ساخت انواع تیزر استودیو دژاوو استفاده کنیم؟

ما در خانه تولید دژاوو به شما کمک خواهیم کرد بهترین و تاثیر گذارترین تیزرهای تبلیغاتی را بسازید.

ما پیام های تبلیغاتی مناسب را به همراه سناریوهای حرفه ای برای تیزرهای تبلیغاتی شما ایجاد می کنیم.

ما شعار تبلیغاتی شما را در ذهن مخاطبان ماندگار می کنیم.

ما به شما کمک خواهیم کرد در ویدئو شما در شبکه های اجتماعی بارها  و بارها دیده شود.

ما به شما کمک می کنیم از تیزر ساخته شده بازخورد لازم را بگیرید.

ما به شما کمک خواهیم کرد با ساخت تیزرهای کوتاه مدت و ۳۰ ثانیه ای بازار مشتریان خود را گسترش دهید.

ما به شما کمک می کنیم فروش محصولات و خود را افزایش دهید و فروش را تضمین کنید.

و این بخشی از عملکرد اجرایی خانه تولید دژاوو برای مشتریان خود خواهد بود.

درباره ما

استودیو دژاوو با مشارکت آقایان محمد ظل انوار ( تهیه کننده ) و مرتضی نیتی ( کارگردان و مدیر آتیله ) در سال 1390 راه اندازی شد و تولیدات متمرکز این مجموعه در حوزه ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی ( رئال انیمیشن دو بعدی و سه بعدی ، ویژوال افکت ، موشن گرافیک و…) فیلم های صنعتی ، مستند بیوگرافی و … در گریدهای مختلف از لحاظ بودجه تولید می باشد. ایده پردازی ، پیش تولید ، تولید ، تدوین ، ساخت انواع انیمیشن و یا ویژوال افکت اصلاح رنگ ، صداگذاری ، صدابرداری ، جلوه های سمعی و بصری ، تنها بخشی از فعالیت های این استودیو می باشد.

www.instagram.com/dejavostudio

بعدی
تبلیغات آن چیزی است که باید حتما و بدون شک انجام دهید!