Post Image

خدمات ویژه ساخت فیلم صنعتی ( ساخت تیزر صنعتی ) توسط استودیو دژاوو طراح و مجری انواع تیزر و فیلم های صنعتی با رویکردی متفاوت، آینده ای متفاوت را برای برند و نام شما بهمراه خواهد داشت . تولید و ساخت تیزرهای صنعتی

هدف ما نمایش هر چه بهتر و رپورتاژ تصویری درخور برای کلیه مشتریان در سطوح مختلف است. دپارتمان تولیدی استودیو دژاوو با رویکردی حرفه ای می تواند برند شما را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد.

انواع نمونه کارهای ما گواه بر این مسئله است که چرا باید یک فیلم صنعتی حرفه ای داشته باشیم؟
طراحی و تولید فیلم های صنعتی آنجایی اهمیت پیدا می کند که برند قصد دارد خود را با این تیزر معرفی کند.

حال هر چقدر این تیزر بتواند پتانسیل های یک برند. را بهتر به تصویر بکشد و پیام و ( اسلوگان ) برند را بهتر انتقال دهد. تاثیر پذیری و مارکتینگ بهتری برای آن برند انتظار خواهد رفت.

تولید تیزرهای صنعتی با کیفیت می تواند سهم فروش برند را افزایش دهد. و همچنین نیاز برند به مارکتینگ و تبلیغات را نیز کمتر می کند، زیرا که تیزر صنعتی جذاب و موثر می تواند. در مدت زمان کمتری مخاطب بیشتری جذب کند.

همچنین فیلم های صنعتی ای که با کیفیت بالا ساخته می شوند. حس اطمینان از برند را افزایش می دهند. در بخش نمونه کارها میتوانید بخشی از تولیدات این مجموعه را ملاحظه نمایید.

 

ساخت تیزر صنعتی

تبلیغ یکی از اهداف ساخت تیزر صنعتی است نه همه آن

ساخت تیزر صنعتی انجام می شود تا نوعی تبلیغ برای برند و محصول آن باشد. صحیح است، اما تبلیغ فقط یکی از اهداف ساخت تیزر صنعتی نیست.

اهداف اصلی دیگر القای پیام درست به مخاطبان، ایجاد محبوبیت برند، کسب شهرت برند و انواع محصولات، ایجاد ارتباط با مخاطبان برای انجام برخی همکاری ها و … می باشد.

خیلی اوقات صاحبان صنایع این موضوع را فراموش می کنند. که در ساخت تیزر صنعتی، باید اهدافی چندگانه را دنبال کنند.

پیشرفت در صنعت

پیشرفت در حوزه صنعت به ارائه محصولات آن صنعت در کشور و خارج از کشور وابسته است. ارائه محصولاتی که در حوزه صنعتی تولید می شوند. اغلب در قالب ساخت تیزر صنعتی صورت می گیرند.

این امر کمک می کند. هم بینش درستی از محصول و صنعت مربوطه برای مخاطبان و مصرف کنندگان به وجود بیاید. و هم آگاهی از برند و محصول پدید آید.

تبلیغات موثر با ساخت تیزر صنعتی

اگر بخواهیم انواع تبلیغات را از نظر نوع بازدهی اولویت بندی کنیم، ساخت انواع تیزر تبلیغاتی رتبه اول را در تبلیغات زود بازده دارد.

البته باید فیلم تبلیغاتی با توجه به مکان هایی که می خواهد نمایش داده شود ساخته گردد و برای نمایش آن به مخاطبان برنامه ریزی هدفمندی انجام شود.

در صورتیکه این برنامه ریزی به درستی انجام شود تا تیزر تبلیغاتی به بهترین شکل پیام تبلیغ را به مخاطب برساند، می توان شاهد پیروزی تبلیغ و آثار موثر آن در افزایش فروش و مشتری را داشت.

پیروزی در دستان شماست
استودیو دژاوو با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه تولید انواع تیزرهای برندینگ، فروش و صنعتی با استفاده از آخرین متدها و لوازم لازم در ساخت تیزر صنعتی و فیلم های صنعتی در خدمت شماست تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد.

ساخت تیزر صنعتی

 

نکات مهم در ساخت فیلم صنعتی

نکاتی مهم برای شرکت ها، تولیدی های صنعتی و کارخانجات برای ساخت و تدوین فیلم صنعتی را در اینجا به صورت لیست وار آورده ایم :

  • فیلم صنعتی خود را فقط برای اخذ گواهی نامه های استاندارد یا اعلام آنها نسازید .
  • سعی کنید خدمات ، محصول و پشتیبانی خود را بر اساس نیاز مشتریان ( اعتماد سازی مخاطبین ) نشان دهید و بدان عمل کنید.
  • متفاوت بودن شرط اول ساخت فیلم های تبلیغاتی از جمله فیلم صنعتی است .

تفاوت ساخت فیلم صنعتی با ساخت تیزر تبلیغاتی

متاسفانه اکثر افراد ساخت فیلم صنعتی را با ساخت تیزر تبلیغاتی اشتباه می گیرند. این اشتباه به خاطر عدم اطلاع افراد به موضوع تخصصی ساخت تیزر و فیلم تبلیغاتی بر می گردد.

همانطور که ما از چگونگی ساخت راکتورهای هسته ای آشنایی نداریم، مطمئنا دکترای این رشته نیز از چگونگی و روند ساخت فیلم های تبلیغاتی آشنایی ندارند و بی شک استودیو دژاوو بهترین مشاوره در این حوزه را برای شما ایجاد خواهد کرد.

تماس با ما 

www.instagram.com/dejavostudio

بعدی
نکات حائز اهمیت در آگهی های تبلیغاتی